Search for:
Monika

Niemal 2 lata temu zakładałam u pana doktora Artura Wrony aparat ortodontyczny. Wcześniej czytałam informacje bardzo pozytywne. Wszystkie okazały się prawdziwe. Jestem bardzo zadowolona z efektów leczenia. Ząbki są proste i mogę uśmiechać się szeroko. Będę zawsze polecać pana doktora. W czasie leczenia zawsze miałam wszystko wyjaśnione. Pan doktor cierpliwie udzielał mi odpowiedzi na moje liczne pytania. Biorąc pod uwagę, że jestem dość marudna to muszę przyznać że pan doktor miał anielską cierpliwość do mnie. Naprawdę bardzo poleca. Zresztą każdy kto spróbuję sam się przekona, że moja opinia ma potwierdzenie w faktach.

Katarzyna z Kartuz

Leczę się u Pana doktora Wrony ortodontycznie od roku. Pan doktor zawsze odpowiada wyczerpująco na moje pytania. Jest bardzo miły i cierpliwy. Efekty leczenia pojawiły się baardzo szybko. Jestem bardzo zadowolona. Naprawdę polecam.

Hanna

Jak tu nie zachwalać takiego lekarza. Chodziłam po dentystach bo mój ząb wymagał leczenia kanałowego, którego też bardzo się bałam. Znajoma poleciła mi pana doktora. Jestem wręcz zachwycona tym lekarzem. Miły, profesjonalista w każdym calu. Wszystko spokojnie wyjaśnił, zajął się moim zębem i efekt rewelacyjny. Dawno nie spotkałam tak dobrego dentysty. Też przyłączam się do osób które tu wcześniej pisały. Naprawdę warto polecać takiego lekarza.